باسمه تعالي

همكاران عزيز و گرانقدر فرهنگي

سلام عليكم

ايام سوگواري سيد و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين (ع) و ياران باوفايش را محضر بقية‌الله الاعظم روحي و ارواح العالمين لتراب مقدمه الفداه و مقام معظم رهبري «مدظله‌العالي»، به شما و ملت بزرگ ايران و همه ملت‌هاي جهان تسليت عرض مي‌نمايم و آرزوي توفيق براي شما عزيزان و دلسوزان نظام تعليم و تربيت را در كانون تربيت اسلامي دارم.
همان‌طوري كه مستحضريد آموزش و پرورش در آستانه تحولي بزرگ قرار دارد كه اين تحول مبتني بر مطالبه مقام معظم رهبري «مدظله‌العالي»، ملت بزرگ ايران، فرهنگيان گرانقدر و بر اساس فلسفه تعليم و تربيت اسلامي است و به لطف خداوند، حاصل تلاش متخصصان، پژوهشگران، كارشناسان در حوزه و دانشگاه و آموزش و پرورش در ۲۲ آذرماه ۱۳۹۰ رونمايي خواهد شد تا تحول با تدبير، سرعت و دقت اجرايي شود.

قطعا در اجراي تحول بنيادين، مردم عزيز ما، طعم شيرين آموزه‌هاي ديني را با محوريت جايگاه رفيع معلم، تربيت دانش‌آموزاني در طراز جمهوري اسلامي ايران و مدرسه كانون فرهنگي محله، خواهند چشيد و اين مهم جز با همكاري و هفكري همه نهادها و صاحب‌نظران و كارشناسان و دلسوزان نظام تعليم و تربيت امكان‌پذير نخواهد شد.

كارهاي بزرگي از اين قبيل در مسير خود، موفقيت‌ها و احيانا نارسايي‌هايي خواهند داشت كه همه دلسوزان را بر تقويت موفقيت‌ها و مساعدت‌ها در برطرف شدن نارسايي‌ها فرامي‌خواند.

اميد است با اتكال به خداوند متعال و استعانت از بقيه‌الله الاعظم روحي فدا و مقام معظم رهبري «مدظله‌العالي» در پيشگاه خداوند و ملت بزرگ ايران روسفيد گرديم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی کانون تربیت اسلامی