بيانيه كانون تربيت اسلامي به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي
جامعه معلمان بر سر پيمان خويش با امام، شهدا و رهبري ايستاده اند

ملت ايران در شرايطي چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي خويش را شكوهمندانه و سرافرازانه پاس مي دارد كه ثابت كرده است تهديدات و تحريم ها و تحريفات دشمن، هدفي جز ايجاد رعب و دلسردي ندارد و اينك آمريكا مانند گرگ از پا افتاده اي، از سر خشم و ناتواني، مذبوحانه مي غرّد و يا همانند روباهي پير، موذيانه تلاش مي كند كه امواج مسموم يأس و دلسردي را در جامعه ايران پراكنده سازد. شايد با دگرگون نماياندن رويدادهاي چهل ساله و راه اندازي «جنگ روايتي» ، بتواند بذر ترديد و ناباوري را در دل نسل جوان ما بكارد اما عليرغم اينهمه، مأيوسانه شكست توطئه هاي دهها ساله اش عليه ملت ايران را به نظاره نشسته است.

در مقابل، ملت سربلند ايران افتخار دارد كه با همبستگي و استقامت در راه خدا و اطاعات از رهبر نستوه و فرزانه، آنچنان مقاومت كرده است كه رؤساي جمهور آمريكا، آرزوي تسلّط مجدد بر ايران را به گور ببرند و از طرف ديگر ملت ايران، با دستيابي به پيشرفت هاي فرهنگي، سياسي، اقتصادي، پزشكي، عمراني، اجتماعي و فناوري­هاي برتر و نظامي، توانسته است نام خويش را جهان بلندآوازه نمايد. چندان كه اينك الهام گرفتگان از انقلاب اسلامي و مكتب خميني، از آفريقا گرفته تا آمريكاي لاتين و حتي آمريكا و اروپا ، فرياد جنبش عدالتخواهي و ايستادگي در برابر نظام سلطه جهاني را سر داده اند.

جامعه معلمان كه نقش تعيين كننده اي در شروع نهضت و پيروزي انقلاب اسلامي داشته اند بر سر همان پيماني كه با امام ، شهدا و رهبر عزيز بسته اند همچنان ايستاده اند و فرزندان عزيز ايران اسلامي را هر روز خودباورتر از گذشته تربيت مي كنند تا همانگونه كه ملت ايران تاكنون گام هاي بلندي در راه نقش آفريني در منطقه و عرصه بين المللي برداشته و توانمندي خويش را براي ايفاي مسئوليت در برپايي تمدن نوين اسلامي، اثبات كرده است در دنياي آينده نيز، جوانان ما بتوانند از جايگاه جهاني ايرانيِ مسلمان به نيكي دفاع كنند.

فرهنگيان كشور با گراميداشت چهلمين سال شكوفايي و رهايي ملت از سلطه شاهان مزدور بيگانه و با تبريك چهل و يكمين بهار آزادي، در جشن همبستگي و پيروزي ايرانيان شركت خواهندكرد و هوشمندي خويش را در برابر توطئه ها و نفرت خود را از استكبار جهاني به نمايش خواهند گذاشت.

كانون تربيت اسلامي

۱۷/۱۱/۱۳۹۷

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی کانون تربیت اسلامی