شما اینجا هستید
اخبار آموزش و پرورش » موکب انصارالمهدی در کربلا پذیرای دانش‌آموزان است

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، حسن معزی‌فر دبیر ستاد اربعین اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان درباره کاروان پیاده روی عتبات عالیات «در مسیر بهشت»گفت: امسال هم همچون سال‌های گذشته در آستانه اربعین حسینی کاروان پیاده‌روی در مسیر بهشت راهی کربلا خواهد شد و همچنین موکب انصارالمهدی(عج) پذیرای دانش‌آموزان سراسر کشور در کربلای معلی خواهد بود.

وی افزود: دانش‌آموزان می‌توانند به همراه یکی از بستگان درجه یک در موکب انصارالمهدی(عج) حضور داشته باشند.

دبیر ستاد اربعین اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با اشاره به شرایط حضور در موکب انصارالمهدی(عج) بیان‌کرد: پذیرش موکب در کربلای معلی از پنجشنبه ۲۵ مهر تا روز یکشنبه ۲۸ مهر صورت خواهد گرفت. خدمات موکب شامل پذیرایی صبحانه، ناهار، شام است و این موکب در کربلا، میدان ترویه، پارکینگ عتبه امام حسین(ع) ویژه دانش‌آموزان است.

معزی‌فر گفت:‌ سخنرانی، مراسم مداحی و نوحه سرایی با حضور دانش آموزان از جمله ویژه برنامه‌هایی است که در موکب عزاداری انصارالمهدی(عج) از پنجشنبه ۲۵ مهرتا روز یکشنبه ۲۸ مهر برای دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

گفتنی است تمام خدمات از توزیع غذا تا اسکان به صورت رایگان است و هزینه‌های آن از محل مشارکت‌های مردمی و دانش‌آموزی جمع آوری شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی کانون تربیت اسلامی