شما اینجا هستید
اخبار آموزش و پرورش » دانش‌آموزان ایرانی میزبان زوار پاکستانی امام حسین(ع)

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، امسال نیز همانند سال‌های گذشته استان سیستان و بلوچستان میزبان سیل عظیمی از عاشقان پاکستانی مکتب امام حسین(ع) است که عازم کربلای معلی جهت شرکت در مراسم باشکوه اربعین حسینی هستند.

در کنار مردم علاقه‌مند به خدمت به زائران امام حسین(ع)، دانش‌آموزان هم به میدان آمده‌اند؛ با هدف آشنایی هر چه بیشتر دانش‌آموزان عضو انجمن اسلامی با روحیه ایثار و خدمت‌رسانی به زائرین پاکستانی امام حسین(ع)، دانش‌آموزان دختر و پسر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان زاهدان در روزهای گذشته در محل زائرسرای امام رضا (ع) حضور یافتند.

این دانش‌آموزان ضمن با عرض خداقوت به خادمین آن مکان و حضور و قرائت فاتحه بر سر مزار شهیدان گمنام مدفون در زائرسرا، مشغول به خدمت رسانی در این مکان شدند.

در این برنامه دانش آموزان پسر به نظافت مکان‌های عمومی زائرسرا از محوطه زائرسرا گرفته تا محل برگزاری نماز جماعت پرداختند و دانش آموزان دختر نیز به برپایی غرفه کودک و برگزاری برنامه‌های فرهنگی و مذهبی برای کودکان و فرزندان زوار پاکستانی اربعین مانند دل نوشته و نقاشی و پویش «حب الحسین یجمعنا»، اقدام کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی کانون تربیت اسلامی